Об’єднання

Об’єднання «Сила Громад» - це альтернатива діючим олігархічним партіям

Ми об’єднуємо навколо себе економічних прагматиків, які у своїх помислах і діях керуються інтересами людини і України.

Ми критично ставимося до бездіяльності діючої влади чи порушення законів окремими посадовими особами й народними депутатами незалежно від їхньої партійної належності. Ми переконані в тому, що стан України зараз – це наслідок відверто наживницької та корисливої політики олігархічних кланів, які змовилися із ключовими особами держави. Тому наше Об’єднання будується за принципом “знизу вгору”, де основні важелі впливу завжди матиме Громада і представники громади в міських, районних, обласних радах та Парламенті. Це люди, які будуть протидіяти корпоративним бізнесовим інтересам нинішніх олігархів і політиканів.

З моменту свого створення Об’єднання ініціює різні соціальні проекти. Здебільшого такі акції проводяться в містах, де є наші представництва. Об’єднання “Сила Громад” у своїй діяльності опирається на однойменні Громадську організацію та Благодійний фонд. Благодійний фонд “Сила Громад” фінансує благодійні акції допомоги для соціально незахищених верств населення. “Сила Громад” на Вікіпедії

У квітні 2017 року Об’єднанням “Сила Громад” спільно з волонтерами та активістами столиці проведено безпрецедентний збір підписів за відставку київського міського голови. Всього було зібрано 117 208 підписів за відставку Віталія Кличка. Цієї кількості виявилося не достатньо для проведення процедури відкликання відповідно до чинного законодавства. Однак зазначений прецедент набув гучного розголосу. Така процедура проводилася вперше в історії України.

НАШІ ЦІННОСТІ

  • Людина як індивідуальна особистість, творець та основа суспільства
  • Сім’я як перспектива, розвиток та майбутнє
  • Громада як добробут, прогрес та процвітання
  • Держава як стабільність, безпека та могутність

НАША ІДЕОЛОГІЯ

  • Індивідуальні свободи кожного громадянина, на які не посягає держава
  • Сильні громади з повноваженнями та ресурсами
  • Мінімальний державний апарат, який опікується виключно функціями захисту прав громадян та оборони

Об’єднання “Сила Громад” було створено у лютому 2015 року. Представники Об’єднання того ж року брали участь у виборах до місцевих рад, на яких отримали 2 депутатські мандати в міській раді Шепетівки Хмельницької області та 3 депутатські мандати в міській раді Сміли Черкаської області. Наразі Об’єднання “Сила Громад” має представництва в 19 обласних центрах України.