Регіональні представництва

Місто Рівне

Ключові вектори діяльності

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ у громадській приймальні надаються фізичним особам та представникам малого й середнього бізнесу.

КЛУБ АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ в рамках акції «Активне довголіття». Клуб організовано для людей похилого віку, аби представники старшого покоління  відчували себе потрібними та корисними для суспільства.

НАДАННЯ БЕЗКОШТОВНИХ ОКУЛЯРІВ ДЛЯ ЧИТАННЯ. Благодійний фонд «Сила Громад» за сприяння Об’єднання «Сила Громад»  проводить  акції, у рамках яких кожен охочий має  змогу БЕЗКОШТОВНО отримати окуляри для читання.

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ». До Дня захисту дітей в офісі Об’єднання на постійній основі збирають речі (одяг та іграшки) для дітей із дитячих садочків та інтернатів.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАХОДИ:

 1. Підписано меморандуми:
  –  з «Коаліцією за рівні можливості» («Об’єднання «Сила Громад» підтримує гендерну рівність  та збалансоване представництво жінок і чоловіків у владі);
  – з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (про юридичну співпрацю);

– з Комітетом протидії корупції при Рівненській ОДА (про спільну діяльність).

 1. Сприяння асфальтуванню дороги в смт. Клесів Сарненського району. Олександр Андріюк, Лідер  Об’єднання «Сила Громад» у Рівному разом з активістами Клесівської територіальної громади посприяли будівництву дороги по вулиці Торговій у смт. Клесів Сарненського району.

Місто Шепетівка

Ключові вектори діяльності

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ в громадській приймальні надаються фізичним особам та представникам малого й середнього бізнесу.

РЕГУЛЯРНІ МЕДИЧНІ АКЦІЇ у співпраці з Благодійним фондом «Сила Громад». Під час акції  організовуються  безкоштовні медичні огляди в лікарів: терапевта, ендокринолога та офтальмолога.

ЗАКУПКА МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАХОДИ:

 1. Програми на підтримку розвитку ОСББ. На підтримку створення та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків проведено понад 100 семінарів.

Місто Запоріжжя

Ключові вектори діяльності

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАХОДИ:

 1. Конференції для малого та середнього бізнесу. Учасники конференції діляться власним досвідом у розв’язанні проблем  взаємодії  з контролюючими органами, монополістами на ринку послуг, органами місцевого самоврядування.
 2. Подарунки на Великдень від Благодійного фонду «Сила Громад». Благодійний фонд «Сила Громад» спільно з Об`єднанням «Сила Громад» вітають із Великоднем вихованців відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Вознесенівського району Запоріжжя. Кожна дитина, яка займається в цьому закладі, отримує до свята подарунки.
 3. Конференції «ОСББ та влада. Допомога чи протистояння». Захід зібрав  майже 50 голів запорізьких ОСББ, а також керівників управлінських компаній, юристів, екологів та інших експертів. За результатами конференції сформовано кілька робочих груп, які вивчають найбільш проблемні питання взаємодії ОСББ та органів виконавчої влади й надаватимуть чиновникам  свої рекомендації до їх вирішення.

Місто Сміла

Ключові вектори діяльності

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ у громадській приймальні надаються фізичним особам та представникам малого й середнього бізнесу.

ПЛАН СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА. На основі вивченої проблематики міста волонтери та представники Об’єднання «Сила Громад» працюють над залученням ініціативних груп населення, лідерів громадської думки й представників малого та середнього бізнесу Сміли для створення ефективного плану розвитку міста.

ПРОЕКТ «ВІДРОДЖЕННЯ МОЛОДІ». Разом із громадською організацією «Гордість нації» започатковано проект для підтримки молодіжного руху у Смілі та покращення  зайнятості підростаючого покоління.

БЕЗКОШТОВНІ МЕДИЧНІ АКЦІЇ.  Організовано медичне містечко, у якому жителі  Сміли змогли безкоштовно пройти обстеження у висококваліфікованих лікарів та безкоштовно отримати окуляри для читання.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАХОДИ:

 1. Програми на підтримку розвитку ОСББ. Команда Об’єднання «Сила Громад» провела низку дворових зустрічей щодо створення ОСББ. На регулярній основі надається безкоштовна юридична підтримка та безкоштовний юридичний супровід об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
 2. Прийом громадян у громадській приймальні.
 3. Відновлено 4 дитячі майданчики.
 4. Меморандуми про співпрацю. За ініціативи Об’єднання «Сила Громад» підписано Меморандум про співпрацю ТОВ «Смілаенергопромтранс» із жителями мікрорайону Кут, у результаті якого коштом підприємства в мікрорайоні відновили освітлення, почали ремонт дороги, частково вирізали аварійні дерева, зробили первинне планування вулиці Віри Гордієнко, виготовили дошки оголошень та розпочали будівництво дитячого майданчика.
 5. Підтримка волонтерського руху.  Разом з активістами та волонтерами збираємо  продукти харчування, одяг, взуття, тактичне обладнання  для передачі бійцям у зону АТО.
 6. Допомога реабілітаційному центру «Барвінок». Регулярно надається допомога дітям-інвалідам із реабілітаційного центру «Барвінок»