ПРОЕКТ ЗАХИСТ 24 ВІД ОБ’ЄДНАННЯ «СИЛА ГРОМАД »

Заставка-Захист24_HD

Кожен із нас може опинитися в ситуації, коли терміново потрібно отримати фахову консультацію або правову допомогу. А зважаючи на те, як часто депутати, чиновники, поліція та інші представники влади порушують закони, допомога може знадобитися як окремому громадянину, так і юридичному суб’єктові.

Розуміючи це, у 2016 році ми створили проект ЗАХИСТ 24, основна мета якого – надання правової допомоги тим, хто її потребує. Щоб забезпечити цілодобовий режим роботи ЗАХИСТ 24, ми організували оперативний кол- центр, який відповідає на дзвінки в будь-який час. У складі проекту працюють юрист, адвокат, журналіст та відеооператор.

Окрім правової допомоги, що надається безкоштовно, у нас є ресурси для публічного висвітлення проблеми, з якою Ви зіштовхнулися. На жаль, більшість ЗМІ неохоче критикує роботу влади або порушення нею закону. Тому ми сформували власну знімальну групу, що створює й поширює відеосюжети про кожен виклик групи ЗАХИСТ 24.

Ми не боїмося говорити відверто про будь-якого чиновника, завжди ставимо незручні питання та намагаємося змусити владу в Україні працювати чесно й в інтересах її громадян. За час існування проекту ми змогли отримати не одну перемогу. Загалом команда відзняла понад 400 роликів із відеофіксацією порушень закону, які мають від 30 до 100 тисяч переглядів щодня. Ми надали 3900 безкоштовних юридичних консультацій, зініціювали 10 судових процесів та відкриття судових проваджень щодо компенсації збитків підприємцям на суму понад 500 000 гривень.

РОЗРАХОВУЙТЕ НА НАШУ ДОПОМОГУ

СУПРОВІД У
ДЕРЖАВНИХ ІНСТАНЦІЯХ
КОНСУЛЬТУВАННЯ
У ВИРІШЕННІ МАЙНОВИХ ПИТАНЬ
ДОПОМОГА ПРИ
СВАВІЛЛІ ЧИНОВНИКІВ
ПОДАННЯ
ПОЗОВІВ ТА КЛОПОТАНЬ ДО СУДУ
ДОСУДОВА
ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА
ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ВЛАДОЮ

Проект ЗАХИСТ 24 працює за двома принципами:

  1. У разі невідкладної ситуації, яка трапилася з вами або свідком якої ви стали, телефонуйте на цілодобову гарячу лінію: 0800 757 002. Протягом 30 хвилин із вами зв’яжеться юрист та надасть необхідну первинну консультацію. Тим часом знімальна група вже їхатиме на вказану адресу.
  2. Якщо у вас нетермінове питання, скористайтеся формою «Зв’язатися з нами», заповнивши всі необхідні поля, та очікуйте на телефонний дзвінок керівника проекту протягом двох годин.

ЗАХИСТ 24

Потерпаєте від свавілля державних структур? Чиновники порушують Ваші права? Зв’яжіться з нами, ми допоможемо!

Сюжети ЗАХИСТ 24

На превеликий жаль, в Україні малий і середній бізнес переживає далеко не найкращі часи. Єдиний вихід для підприємців — об’єднуватися і самим йти у владу. Прикро, але сьогодні підприємці лишаються незахищеними перед бездіяльністю окремих чиновників і системи в цілому. Ледь не щодня ми чуємо повідомлення про чергове знесення МАФів, про свавілля комунальних служб, про вибірковість правосуддя в боротьбі за порядок у місті, коли зносять законні тимчасові споруди, а згодом, на цьому місті, розпочинають незаконне капітальне будівництво наближені до влади олігархи.

УСІ СЮЖЕТИ ПРОЕКТУ ЗАХИСТ 24 НА YOUTUBE

Галерея